Четвер, 21.11.2019
Офіційний сайт Виноградівської універсальної товарної біржі

Головна | Мій профіль | Вихід Ви увійшли як Гість | Група "$USER_GROUP$" | RSS
Меню сайту
Онлайн радіо
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика

Статистика материалов

Новостей: 4
Файлов: 13
Фото: 0
Форум: 0/0
Коментариев: 1

Зарег. на сайте

Всего: 6
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
счетчик посещений
Форма входу

       Перевагами розміщення оголошень на Виноградівській універсальній товарній біржі є: одночасне дубльоване розміщення їх на сайті біржі і газеті "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі". газета  "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі" розповсюджується  по всій території  Закарпатської області, що значно розширює читацьку аудиторію; розміщення оголошень на сайті біржі дає можливість залучати читацьку аудиторію як з усієї території України так і  із-за кордону; оголошення може бути перекладене на іноземну мову (англійську, французьку, іспанську, німецьку, польську, словацьку, угорську, румунську, російську) і на цій же мові розміщене.Плата за переклад здійснюється окремо. Прочитавши оголошення прямо у нас на біржі можна буде укласти необхідні правочини, - договори, угоди, контракти тощо. За бажанням заявника провести презентацію, виставку, торги, тендер, аукціон тощо.

        Вартість оголошення незалежно від мови оголошення становить 30,00 гривень за одноразове його розміщення (від 1 до 7 днів),  які можна сплатити як готівкою, так і по безготівковому перерахунку на рахунок біржі: р/р 26009321959 у АТ "Райффайзенбанк "Аваль", МФО 380805, ід. № 37290863, отримувач платежу: Виноградівська універсальна товарна біржа. Обов`язково вказати за що проведена оплата.

      

       1. Виноградівська універсальна товарна біржа повідомляє, що з 01.09.2016 року відновлює проведення торгів, тендерів, аукціонів з продажу рухомого і нерухомого майна та землі.Наша адреса : м.Виноградів вул. Борканюка 50, , Email: vashkeba.boris@gmail.com   тел: (050) 372-96-57, (093) 189-24- 73

       2. Виноградівська універсальна товарна біржа повідомляє про надання ріелторських та страхових послуг.

       3. Виноградівська універсальна товарна біржа повідомляє, що з 01.06.2016 року розпочинає проведення торгів, тендерів, аукціонів. Бажаючих брати участь просимо подавати заявки для проведення реєстрації учасників Виноградівської універсальної товарної біржі.

 Наша адреса : м.Виноградів вул. Борканюка 50, , Email: vashkeba.boris@gmail.com   тел: (050) 372-96-57, (093) 189-24- 73

     

      4.                 Студія « Кольорові долоньки»

                                    Шановні батьки!

          Студія «Кольорові долоньки» - це групові та індивідуальні заняття для дітей від 4 років. Заняття у студії спрямовані на розвиток фантазії, уяви, вміння реалізовувати творчі уявлення ваших діток. Кожна дитина – це маленький геній, просто треба вміти розкрити її творчий потенціал, скерувати приховані здібності у правильне русло. Ви впевнені, що у вашій сім’ї не живе маленький художник чи дизайнер?

          Крім того, студія дасть Вам можливість відпочити і зробити те, що не завжди вдається із дитиною – сходити у магазин чи ресторан, відвідати лікаря, подивитись фільм. Адже малюку це буде не зовсім цікаво і навіть виснажливо.Та й Вам не вдасться належним чином зробити певні справи чи просто відпочити. Саме тому ми пропонуємо завітати до нашої студії, яка працює щодня до 19.00 та протягом вихідних з 10.00 до 15.00 за к.ч.

          На заняттях кожна дитина може знайти справу до душі; цікаво і корисно проводити вільний час; розвивати витривалість, творче мислення, дрібну моторику пальців рук.

          Також ці заняття допоможуть оволодіти  техніками декоративно-прикладного мистецтва: вишивка хрестиком, вишивка гладдю, вишивка стрічками, плетіння гачком, спицями, розпис на склі.

          Для цього буде розподіл на окремі групи ( по 3-4 дитини ) різної вікової категорії.

          Діти 4-6 років опановують навики малювання, ліпку, аплікацію.

          Діти 7-9 років – різні техніки малювання, ліпку з пластиліну, глини, солоного тіста, аплікацію, орігамі, квілінг, торцювання та багато іншого.

          Діти старше 9 років – додатково опановують техніки декоративно-прикладного мистецтва пераховані вище.

 

                   Телефон для довідок – 0997333918

 

                             Будемо раді бачити Ваших діток

 

    5.«Пульс-консалт бухоблік консалтинг» надає якісні професійні бухгалтерські послуги для підприємств та приватних підприємців: ведення, відновлення бухгалтерського обліку; складання бухгалтерської та податкової звітності; консультації з ведення бухгалтерії; аналіз фінансово-економічної діяльності; реєстрація ТОВ, ПП,ФОП.; правова підтримка і податкова оптимізація; надання послуг з ліцензування господарської діяльності.

Наша адреса : м.Виноградів вул. Борканюка 50,  Email: Leonila-Kajlo@ukr.net ,

тел: 0950023280, 0987617776

  6.   Починається сезон проходження студентської практики. Виноградівська універсальна товарна біржа готова прийняти на практику студентів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів за спеціальностями: юрист, бухгалтер, економіст, менеджер, журналіст, лінгвіст-перекладач, програміст.  

  7. Виноградівська універсальна товарна біржа повідомляє, що продовжує створення Бізнес-довідника Виноградівщини, в якому будуть вказані назви суб’єктів господарювання міста Виноградова, а також селищ і сіл Виноградівського району, їх адреси і види їх діяльності.

        Сам по собі Бізнес-довідник є дуже потрібним, бо  його використання зекономить чимало коштів і часу, а також стане рекламою для суб’єктів господарювання.

       А тому,   суб’єкти господарювання: фізичні і юридичні особи можуть надати на поштову, - вул. Борканюка, 50, м. Виноградів Закарпатської області, п/і 90300;  або на електронну адресу Виноградівської універсальної товарної біржі: vashkeba.boris@gmail.com свої дані, а саме: адресу, електронну адресу, якщо така є; номер контактного телефону або факсу; назву і види діяльності.

      Банківські реквізити, назви і номери ліцензій та дозволів, ідентифікаційні номери і коди видів діяльності юридичні і фізичні особи НЕ ПОДАЮТЬ.

       За розміщення інформації плата становить: 20,00 гривень для фізичних осіб – суб’єктів господарювання, 50,00 гривень для юридичних осіб - суб`єктів господарювання. Оплата обов’язкова і може бути внесена як готівкою, так і на розрахунковий рахунок біржі: Розрахунковий рахунок 26009321959 у АТ "Райффайзенбанк "Аваль", МФО 380805, ід. № 37290863. Отримувач Виноградівська універсальна товарна біржа. Назва платежу: За розміщення інформації у бізнес-довіднику.

      Довідник буде паралельно розміщений на сайті Виноградівської універсальної товарної бірж одразу ж після його видання.

      Суб`єкти господарювання, - юридичні і фізичні особи, які не подадуть інформацію і не сплатять визначений за розміщення інформації платіж, до  Бізнес-довідника внесені не будуть.

     Інформація про навчальні заклади, - виключно школи, будинки-інтернати, дитбудинки і дитсадки; релігійні організації, органи влади і місцевого самоврядування; підрозділи збройних сил; судові і правоохоронні органи; лікувальні заклади (крім аптек) і приватних клінік буде розміщена у Бізнес-довіднику без обов’язкового подання і БЕЗОПЛАТНО. 

 

  8. Виноградівська філія Іршавсько-Виноградівського  Об`єднаного районного військового комісаріату РВК звертається до чоловічого населення віком від 20 до 55 років, які перебувають на військовому обліку у зазначеному вище військовому комісаріаті, прибути в період з 21 по 23 травня 2014 року з 8.00 до 12.00 годин Київського часу за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 53 Закарпатської області у зв’язку з проведенням мобілізаційних заходів.

      Нагадуємо, що за порушення Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»  наступає юридична відповідальність. 

Пошук
Годинник
Календар
Погода
Архів записів
Курс валют
Загружается курс валют от ua.kurs.com.ua
Офіційні сайти

Copyright MyCorp © 2019
Сайт створено у системі uCoz