Четвер, 21.11.2019
Офіційний сайт Виноградівської універсальної товарної біржі

Головна | Мій профіль | Вихід Ви увійшли як Гість | Група "$USER_GROUP$" | RSS
Меню сайту
Онлайн радіо
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика

Статистика материалов

Новостей: 4
Файлов: 13
Фото: 0
Форум: 0/0
Коментариев: 1

Зарег. на сайте

Всего: 6
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
счетчик посещений
Форма входу

Перевагами розміщення оголошень на Виноградівській універсальній товарній біржі є: одночасне дубльоване розміщення їх на сайті біржі і газеті "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі"; газета  "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі" розповсюджується  по всій території  Закарпатської області, що значно розширює читацьку аудиторію; розміщення оголошень на сайті біржі дає можливість залучати читацьку аудиторію як з усієї території України так і  із-за кордону; оголошення може бути перекладене на іноземну мову (англійську, французьку, іспанську, німецьку, польську, словацьку, угорську, румунську, російську) і на цій же мові розміщене. Плата переклад здійснюється окремо; за наслідками оголошення прямо у нас на біржі можна буде укласти необхідні правочини, - договори, угоди, контракти тощо. Або за бажанням заявника провести презентацію, виставку, торги, тендер, аукціон тощо. Вартість реклами незалежно від мови реклами становить 25,00 гривень за одноразове його розміщення (від 1 до 7 днів),  які можна сплатити як готівкою, так і по безготівковому перерахунку на рахунок біржі: р/р 26009321959 у АТ "Райффайзенбанк "Аваль", МФО 380805, ід. № 37290863, отримувач платежу: Виноградівська універсальна товарна біржа. Обов`язково вказати за що проведена оплата. 

1. Візьму в оренду нежиле приміщення у центрі міста Виноградова для обладнання магазину для продажу сільськогосподарськогої продукції. Тел. 0673124820. 

2. Продається нерухоме майно,- господарський комплекс у селі Імстичево Іршавського району Закарпатської області розташований на земельній ділянці  5,5 га. Пропонована вартість    4 000 000,00 грн. Є свідоцтво про право власності на майно і на землю. Є підведена електрика. Можлива здача вищевказаного нерухомого майна із земельною ділянкою в у тимчасове користування, або в оренду з правом викупу; або для використання у спільній  комерційній діяльності, - кооперація чи створення спільного підприємства. Тел. 0636844101. 

2. Здається в оренду (можлива і оренда з правом викупу) або у статутний фонд для створення спільного підприємства нежиле приміщння у селі Дротинці Виноградівського району Закарпатської області загальною площею 320 кв. метрів. Є підведені комунікації з газо-, водо- і електропостачання та каналізації. Є свідоцтво про право власності на майноі на землю. У 2011 році було проведено капітальний ремонт приміщення, -  замінено, двері, вікна, дах тощо. Тел. 0668358994. Можливе переобладнання приміщення з нежилогг у житлове. 

Пошук
Годинник
Календар
Погода
Архів записів
Курс валют
Загружается курс валют от ua.kurs.com.ua
Офіційні сайти

Copyright MyCorp © 2019
Сайт створено у системі uCoz