Четвер, 21.11.2019
Офіційний сайт Виноградівської універсальної товарної біржі

Головна | Мій профіль | Вихід Ви увійшли як Гість | Група "$USER_GROUP$" | RSS
Меню сайту
Онлайн радіо
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика

Статистика материалов

Новостей: 4
Файлов: 13
Фото: 0
Форум: 0/0
Коментариев: 1

Зарег. на сайте

Всего: 6
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
счетчик посещений
Форма входу

 Перевагами розміщення оголошень на Виноградівській універсальній товарній біржі є: одночасне дубльоване розміщення їх на сайті біржі і газеті "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі"; газета  "Бюлетень Виноградівської універсальної товарної біржі" розповсюджується  по всій території  Закарпатської області, що значно розширює читацьку аудиторію; розміщення оголошень на сайті біржі дає можливість залучати читацьку аудиторію як з усієї території України так і  із-за кордону; оголошення може бути перекладене на іноземну мову (англійську, французьку, іспанську, німецьку, польську, словацьку, угорську, румунську, російську) і на цій же мові розміщене. Плата переклад здійснюється окремо; за наслідками оголошення прямо у нас на біржі можна буде укласти необхідні правочини, - договори, угоди, контракти тощо. Або за бажанням заявника провести презентацію, виставку, торги, тендер, аукціон тощо. Вартість реклами незалежно від мови реклами становить 25,00 гривень за одноразове її розміщення (від 1 до 7 днів),  які можна сплатити як готівкою, так і по безготівковому перерахунку на рахунок біржі: р/р 26009321959 у АТ "Райффайзенбанк "Аваль", МФО 380805, ід. № 37290863, отримувач платежу: Виноградівська універсальна товарна біржа. Обов`язково вказати за що проведена оплата.

 1. Лот.№ 1 ТОВ «ЗАТ ІНКОНЦЕРН ЕСКУЛАП» виставляє на продаж нерухоме майно і земельну ділянку, на якій воно розташоване у с.Чепа вул. Фогороші 49 Виноградівського району Закарпатської області. Нерухоме майно складається з недобудованих навісів і опор виробничих цехів, земельна ділянка має пощу 3,36 га. Нерухоме майно і земельна ділянка знаходяться у власності підприємства, будь-які заборони на їх відчудження відсутні. Вартість земельної ділянки разом з нерухомістю на ній становить 8 млн. грн. .

2. Лот № 2. Нежитловий будинок колишньої адміністартивної будівлі Золотарівської сільської ради Хустського району Закарпатської області у селі Золотарьово, по вулиці Центральній 55 Хустського району  Закарпатської області. Стартова ціна 209 830,00 гривень. Аукціон відбудеться у місті Виноградів, по вулиці Борканюка, 50 Закарпатської області у приміщенні Виноградіської універсальної товарної біржі о 10.00 годині 28 грудня 2017 року. Аукціон відкритий, торги прилюдні, будівля для продажу виставляється уперше, 

Пошук
Годинник
Календар
Погода
Архів записів
Курс валют
Загружается курс валют от ua.kurs.com.ua
Офіційні сайти

Copyright MyCorp © 2019
Сайт створено у системі uCoz